Заповіді класного керівника:

1. Любити дітей - значить розуміти їх! Щоб розуміти їх, треба зрозуміти себе.
2. Я чекаю осені, щоб зустріти своїх «важких», войовничих, дивних, добрих і веселих» ліцеїстів. Я не лише всім їм бажаю щастя, я все роблю для того, щоб вони були щасливі.
3. Головний принцип - Любити! Розуміти! Приймати! Співпереживати! Допомагати!
4. Я хочу бути для своїх учнів значимою, цікавою, розумною, тактовною, доброю, чесною, принциповою, справедливою - тоді їм зі мною буде добре, і, перш ніж помилитися, вчинити неправильно, вони зупиняться, згадавши мене.
5. Я хочу пробудити в них любов до знань, поклоніння творчості і несамовите бажання творити самим, веселе і радісне відчуття життя, готовність допомогти собі й іншим. Я не хочу підміняти їх важкі рішення своїми. Хай ідуть дорогою випробувань і отримують справжнє задоволення від маленьких своїх перемог.
6. Головне - привчити дітей до самостійної роботи, до впевненості в собі, до уміння, бажання і здатності думати.
7
. Я заново проживаю з дітьми свою юність, мені з ними добре і весело. Я молодію душею і віддаю їм тепло свого серця.
8. Допомогти кожному знайти свій шлях, повести дітей дорогою успіху, навчити їх мистецтву успішного життя, роботи, творчості — моє завдання.
9. Головний вихователь - життя, основний вихователь - сім'я. Мені залишається зв'язати перше з другим і щось додати від себе.
10. Хай кожен мій учень із задоволенням ходить у свій клас, із задоволенням вчиться, любить свою сім'ю, прагне до всього нового і цікавого і поважає в собі і в інших людину.
Кiлькiсть переглядiв: 269

Коментарi